"; ?>

Перейти к содержимому

return_links(2); ?>

- - - - -

Kandydatura na redaktora, jak długo trzeba czekać?

• Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
8 ответов в теме

#1 Anmato

Anmato

Member

• Inactive
  • 2 Сообщений:

Опубликовано 09 December 2009 - 04:05 PM

Witam wszystkich serdecznie,

chciałem zapytać jak długo trzeba czekać na odpowiedź, w kwestii złożonej kandydatury na redaktora działu?

Czy o redaktorach polskich decyduje ktoś z Was?

Czy wszystkie działy mają już redaktorów? które są wolne? Wiem, że można moderować tylko jeden.

Pozdrawiam!

#2 jaskch

jaskch

Moderator

• Meta
  • 87 Сообщений:
  • Editor Namejaskch

Опубликовано 12 December 2009 - 06:58 AM

Wniosek o redagowanie kategorii zwykle zostaje przejrzany w ciągu 1-2 tygodni, czasami dłużej, gdy wymaga dodatkowego zastanowienia czy omówienia.

Wnioski kandydatów zwykle przeglądane są przez metaredaktorów posługujących się tym samym językiem co wnioskujący, chociaż nie jest to wymagane. Po prostu łatwiej taki wniosek ocenić tym, którzy go rozumieją. :)

Nie wszystkie kategorie mają swoich redaktorów. Informacja na ten temat jest napisana na dole strony z kategorią w postaci zdania „Ta kategoria potrzebuje redaktora”.

U nas niczego się nie moderuje. Jeśli masz na myśli redagowanie, to można redagować więcej kategorii, nie ma ograniczenia do jednej.
Jacek

#3 Anmato

Anmato

Member

• Inactive
  • 2 Сообщений:

Опубликовано 12 December 2009 - 08:14 AM

OK, dziêki za info.

Jedna tylko rzecz.. w regulaminie czy opisie przy sk³adaniu wniosku czyta³em, ¿e mo¿na redagowaæ tylko jedn± kategoriê.. hmm.

#4 bjfs

bjfs

Member

• Members
  • 40 Сообщений:
  • Editor Namebjfs

Опубликовано 12 December 2009 - 08:36 AM

To zale¿y od do¶wiadczenia, nowi redaktorzy z regu³y nie maj± ¿adnego :rolleyes:

Odpowiednie guziki otrzymuje siê z czasem, aby nie dosz³o do informacyjnego zamêtu...
Internet Society Poland

#5 Renoirdaniel

Renoirdaniel

Member

• Members
  • 2 Сообщений:

Опубликовано 17 March 2010 - 06:33 AM

To takie pytanko by nie zakładać nowego tematu. Czy redaktorzy mogą ozwijać sami dane kategorie (chodzi mi o to że zgłosiłem się na redagowanie działu, który posiada 4 poddziały a powinno być ich znacznie więcej)?

#6 bjfs

bjfs

Member

• Members
  • 40 Сообщений:
  • Editor Namebjfs

Опубликовано 18 March 2010 - 01:21 AM

Mog±, o ile:
  • podkategorie bêd± spe³niaæ wytyczne odpowiadaj±cej im kategorii macierzystej
  • maj± wystarczaj±c± ilo¶æ wpisów, aby usprawiedliwia³o to stworzenie nowej podkategorii

Poniewa¿ z regu³y nowym redaktorom przyznaje siê ma³e kategorie, to tworzenie dodatkowych jest bardziej perspektyw±, ni¿ aktualn± mo¿liwo¶ci±. Po pewnym okresie redakcyjnego sta¿u mo¿na wiêcej, ¿ycie :cool:
Internet Society Poland

#7 kamilos

kamilos

Member

• Members
  • 1 Сообщений:

Опубликовано 09 November 2011 - 04:43 AM

Witam,
ponad dwa tygodnie temu złożyłem aplikację na redaktora kategorii
http://www.dmoze.ru/...rytania/Anglia/
piwowarczyk, który jest redaktorem kategorii http://www.dmoze.ru/...ielka_Brytania/ doradził mi, abym przypomniał o sobie na forum :)

Pozdrawiam,
Kamil

#8 Elper

Elper

DMOZ Meta

• Administrators
  • 826 Сообщений:
  • Editor Nameelper

Опубликовано 21 January 2012 - 07:51 AM

Przypominając forum nie przyspieszy systemu, ale jest przydatne, by sprawdzić, że poczta wysyłamy po przeglądzie nie został umieszczony w spam.
Aplikacja, którą się [140340] został odrzucony na 10.12.2011.
Powinieneś otrzymać pocztą na ten dzień.
Posted Image elper
All opinions expressed are my own, and do not necessarily represent the official point of view of the ODP.
I do not respond to private messages requesting site status checks or preferential treatment.

#9 jaskch

jaskch

Moderator

• Meta
  • 87 Сообщений:
  • Editor Namejaskch

Опубликовано 21 January 2012 - 12:32 PM

Poprzedni wniosek faktycznie został odrzucony, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgłosić się ponownie.
Jacek

1 пользователей читают эту тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

return_links(); ?>
"; ?>